W dobczyckim RCOS odbywały się spotkania  młodych artystów z naszego Zespołu Szkół z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 3 i Szkoły Podstawowej Nr 2. Dzięki gościnności Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu tischnerowska młodzież zaprosiła je na wspólne świętowanie "Spotkania bajek". Goście z wielkim przejęciem i zaangażowaniem uczestniczyli w przedstawieniu (tańczyli i śpiewali), a na koniec obdarowali występujących słodkimi prezentami. Były wspólne zdjęcia, postaci bajkowe (wcielili się w nie uczniowie z klas: 1LO2, 1T3, 1T1 1TG, 2LO2, 3LO2) zachwycały nie tylko grą aktorską, ale również pięknymi strojami i charakteryzacją, którą wykonały uczennice klasy 3 technikum fryzjerskiego. Całość dopełniła porywająca do zabawy muzyka, a zadbał o to akustyk z 2T3. To było radosne spotkanie, które młodzież przygotowała pod opieką nauczycieli: polonistki Iwony Puchały i nauczycielki pracowni fryzjerskiej Anny Markiewicz.

                              źródło Facebook

 

 

Praktyki w Londynie

Back to top