Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem szkolnej gazetki, w którym prezentujemy m.in. ciekawy wywiad z Panią Renatą Wójtowicz, nauczycielką fizyki w naszym  Zespole Szkół, oraz  jak zawsze najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, recenzje książek, przepisy kulinarne. Krótki przegląd epidemii  XX i XXI wieku przedstawiła dla nas Sara, natomiast Ania i Paulina przygotowały porady, dotyczące m.in. płynów do dezynfekcji i zastosowania sody.

Współpracę z „Niecodziennikiem” kończy maturzystka Kinga Kowalczyk,  z kl. 3LO2,  która przez trzy lata z pasją współtworzyła naszą gazetkę, pełniąc odpowiedzialną funkcję redaktora naczelnego, pisząc teksty, przeprowadzając wywiady z nauczycielami, dzieląc się z nami swoją twórczością.

Zapraszamy do lektury

http://zsdobczyce.nazwa.pl/gazetka/publikacje/nr30.pdf

Praktyki w Londynie

Back to top